Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
protez tırnak, ipek kirpik, estetisyenlik
Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu
[Resim: logo.png]
MEB onaylı Sevgi Önel tarafından verilen güzellik uzmanlığı kursu ve branşları oldukça geniştir. Yenilikçi bir bakış açısına sahip olarak en popüler yöntemler ile eğitim vermektedir.
Protez tırnak, el ve ayak bakımı için uygulanan bir yöntemdir. Hem kozmetik görünüm hem de sağlık açısından günümüzde popüler bir şekilde uygulanan el ve ayak bakımı olarak da nitelendirilebilir. Protez tırnak farklı teknikler ile bir tür süsleme sanatıdır. Doğru yöntem ve uygulama ile tırnak sağlığı bakımından herkesin yaptırması gereken bir uygulamadır. Bu alanda eğitim alarak sertifika sahibi olmak herkes başvuruda bulunabilir.
[Resim: 66.jpg]
Yüz güzelliğine önem veren herkes ipek kirpik uygulamasına ilgi duruyor. Bu alanda uzmanlaşmanız için güzellik uzmanlığı kursuna katılım sağlayabilirsiniz. Günümüzde uzun, hacimli, kıvrık ve kalın kirpikler oldukça beğeniliyor. İpek kirpik kadınların daha cazibeli ve güzel kılıyor. Kirpiklerinizin estetik bir görünüme sahip olması için çeşitli maskara kozmetikleri ve takma kirpik kullanımları yerine ipek kirpikler moda haline dönüşüyor. Ancak bu alanda eğitim almak istiyorsanız alanında uzman, tecrübeli ve doğru eğitim anlayışı sunan Sevgi Önel güzellik kursu uzmanlığı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Estetisyenlik de en önemlisi uzman kişilerden eğitim almaktan geçer. Çünkü sahip olacağınız sertifika ile sizlerin de bu alanda hizmet sunmanızı sağlamaktayız. Bu sebeple sizlere verdiğimiz tüm eğitimler teorik olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda kişiye özel çalışma metotları hazırlayarak eğitimler vermekteyiz.

https://www.sevgionel.com/
Bul
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
protez tırnak, ipek kirpik, estetisyenlik - tarafından admin - 04-07-2021, 05:12 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi