Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURVİVOR’DA YARIŞABİLMEK İÇİN SİTE AÇTI
Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışmasına katılmak için adaylar birbirinden ilginç yöntemler deniyorlar. Adı açıklanmayan bir aday yarışmada yer alabilmek için internet sitesi açtı.
<strong style="mso-bidi-font-weight: normal;]8 yıldır Düzenli Olarak Başvuruyor[/b]
Survivor adayı, her yıl düzenli olarak başvurduğunu belirttiği www.birsurvivorhayali.com isimli sitesinde, yarışma ile ilk olarak 2011 yılında tanıştığını dile getirdi. Aday, süreci şu şekilde özetledi:
“Herkese Merhaba, Buraya kadar gelen sayın ziyaretçi kısaca kendimden ve site hakkında bir şeylerden bahsetmek istiyorum. Yıllardır Survivor Yarışmasında yarışmak için her yıl düzenli aralıklarla defalarca başvuru yapan içinizdeki sıradan birisiyim. Survivor yarışması ilk olarak, Survivor 2011 yılındaki Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında dikkatimi çekmişti. Daha sonrasında zaten düzenli olarak her sezonda izlemeye devam ettim. İlk yılda kendimi yarışma için hazır hissetmediğim için başvuru yapmamıştım. Ortalama 8 yıldır başvuru yapıyorum”
<strong style="mso-bidi-font-weight: normal;]800 Farklı Mail Adresinden Başvuru Yaptı[/b]
Survivor’da yarışabilmenin kendisi için tutkuya dönüştüğünü sitesinde anlatan aday yarışmacı, başvuru sürecini şöyle değerlendirmiş:
“2019 sezonunda tek başvurunun bir işe yaramayacağını düşünerekten 800 den fazla farklı mail adresinden başvuru yaptım. Bu sene ise 200 e yakın başvuru yaptım ve yine elemelere bile çağırılmadım. Bu kadar amerika Survivor‘a başvuru yapan içinde şansımı arttırmak için elimden gelen buydu. Başvuru yaptığım sırada ortalama 250 bin kişi başvuru yapmıştı ve ben 250.000/1 olan şansımı 250/1 e düşürmeme rağmen yine de bu şansı yakalayamadım. Demek ki bir başvuru ile bin başvuru arasında pek bir fark yok”
<strong style="mso-bidi-font-weight: normal;]Başarı Hikayesi Yazmak İstiyorum[/b]
Yarışmaya katılan kişilerin genel olarak iyi bir geçmişe sahip olduğuna değinen Survivor adayı, kendisinin de yarışma aracılığı ile bir başarı hikayesi yazmak istediğini söyledi.
“Yarışmaya katılan insanların çok iyi kariyerleri ve milli spor geçmişleri oluyor genel itibariyle ve benim anlatacak herhangi bir başarı hikayem, akademik kariyerim veya milli spor geçmişim yok. Ama yıllardır düzenli aktif spor yapan biriyim. Spor geçmişim elbette ki var ama sadece şans diyeceğim. buna çünkü çok istememe rağmen herhangi bi milli sporculuk alanında bir ileri adım atamadım. Buna maddi sıkıntı iş güç hayatı, okul, ailevi sorunlar vs. gibi bir çok sebep etken olmuştur. Survivor için başvurular yapmaya devam edeceğim. Benim gibi olan yüzbinlerce kişi olduğunu biliyorum, kendimi onlardan çok çok farklı gören birisi değilim. Fakat Survivor‘a katılıp yarışmaya seçilmeden öncede bir savaş veriliyor önemli olan bu savaşı kazanıp bir sonraki evreye geçebilmek yıllardır bu savaşı kazanamamanın vermiş olduğu buruklukla her yıl biraz daha hırslı, biraz daha azimli ve güçlü hissediyorum, pes etmek bana göre değil”
Yarışmacı adayı, ismini ve kim olduğunu sır gibi saklıyor. Bugüne kadar Survivor için #birsurvivorhayali için HEDEF 250.000 EVET kampanyası başlatan aday, 266 bin kişinin desteğini kazanarak, koymuş olduğu hedefi aştı.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi