Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Köpük tabak , Köpük tabildot , 5 gözlü tabak
Köpük Tabak ve Tabildot Hizmeti
[Resim: wVwffg.png]
Firmamız Bavef 25 yılı aşkın iş tecrübesiyle ve uzman yetişmiş personellerimizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle plastik sektöründe öncü firmayız

Köpük tabak ve tabildot üzerine hizmet veren firmamız Bursa merkezli olarak üretim gerçekleştirip tüm Türkiye’de satış işlemini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz daima yenilikleri takip ederek son teknolojik makinalarda ürettiği köpük tabildot çeşitlerini toptan olarak servis etmektedir. Tüm resmi kurum mutfaklarında, veya şahıs işyerlerdin de rahatlıkla kullanılabilecek köpük ve tabildot çeşitlerimiz arasında 5 gözlü tabak ta oldukça tercih edilen ürünlerimizin arasındadır.

[Resim: modc.png]
Firmamız tam bir doğa dostu olup üretim sonrası meydana gelen fire çıktılarını geri dönüşümde kullanarak tekrar üretime kazandırarak sıfır atıp projesine destek vermektedir.

Firmamızın üretim anlayışında ekonomik, pratik ve hijyen ön plandadır. Tüm ürünlerimiz hem sizin için son derece ekonomik ve pratik olmasıyla zaman kazandıracak. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz son derece hijyeniktir. Sipariş için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Sipariş vermenizle birlikte en kısa süre içerisinde kargoyla adresinize yolluyoruz.

http://www.bavef.com
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi