Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayvanseverlerin online buluşma alanı PatiForum
Türkiye'de hayvanseverler patiforum.com'da buluşuyor. Can dostlarıyla ilgili önemli bilgilerin paylaşıldığı samimi yardımlaşma ortamı kuran PatiForum, gönüllü yardımlaşmayı hedefliyor.

Herkes hayvan forumu olan patiforum.com'da buluşuyor. Artık can dostları hakkında merak ettikleriniz, yaşadığınız sorunları PatiForum'da paylaşarak hem yardım talebinde bulunabilir hem de deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu bağlamda PatiForum hayvanlarla ilgili sorun yaşayan insanların sorunlarını sorup yanıt bulabileceği dostane bir dayanışma ortamı sunarak takdir topluyor.

PatiForum ‘Can Ayrı Para Ayrı’ Diyor

PatiForum paradan değil, candan yana bir buluşma alanı. 'Satın Alma Sahiplen' kategorisinde Türkiye'nin 81 ilinden hayvanseverlerin can dostlarına sıcak yuva bulması için çalışılıyor. Hayvan sahiplenmek isteyen ya da hayvan sahiplendirmek isteyenler forumlarda iletişim kurarak birbirlerine ücretsiz destek olabiliyor.

PatiForum Hayvansever Buluşma Forumu
PatiForum hayvanseverleri buluşturuyor.  Bu forumda ortak hedef can dostları. Hayvanların da tıpkı insanlar gibi sağlıklı yuvada yaşaması gerekiyor. Hayvan haklarını korumak için PatiForum’da destek bulabilir, geniş üye ağıyla paylaşımlarınızı çok sayıda kişiye ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda kedi köpek forumu olarakta geçiyor patiforum.
Can Dostlarının Sağlığı ve Beslenmesi Önemli
Hayvanların sağlık durumu titizlikle kontrol edilmelidir. Yaşadığınız sorun ve sıkıntıları forumda aktarabilirsiniz. Sağlık ve Beslenme alanında can dostlarının yaşadığı sağlık konularında, beslenme türü ve davranışları hakkında bilgi ve değerlendirmede bulunabilirsiniz.

PatiForum'a Nasıl Üye Olunur?
PatiForum'a üye olmak tamamen ücretsizdir. Patiforum.com’da giriş bölümünde yer alan kayıt ol sekmesine tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra forumda istediğiniz kadar konu açabilir, yorum yapabilirsiniz. Diğer kişilerle özel mesajlaşma yapabilirsiniz. Forumda cevap bekleyen sorulara yanıt vererek diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.
PatiForum’da Hangi Kategoriler Var?
PatiForum’da zamanla yeni kategoriler açılmakla beraber, temel olarak şu kategoriler bulunuyor:
Ben ve Patim,
Sağlık ve Beslenme,
Satın Alma Sahiplen,
PatiForum ve Ben,
Güncel Konular ve Haberler,
Reklam ve Tanıtım,
PatiForum Duyurular.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi