Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlkokul Market
Dünyada’daki çocuk eğitimi ve gelişimi trendlerini takip ederek, ebeveyn ve öğretmen farkındalığını artırmak suretiyle eğitimi dönüştürmek gayesiyle yola çıktık.

İlkokul Market 1. Sınıf Kitapları ve 1. Sınıf Kitap Seti gibi bir çok eğitim ve gelişim kitaplarına yönelik hzimet sunmaktadır. Kolay kullanıma sahip olması sebebi ile tüm ilkokul ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

İlkokul Market, Türkiye genelinde eğitim ve öğretim kalitesi ve etkinliğinin artırılmasında ve fırsat eşitliğinin sağlanmasında ihtiyaç duyulan çözümlerin üretilmesi için tasarlanan büyük bir fikrin ilk ve en önemli adımlarından birisidir. İlkokul Market toplumsal kalkınmanın en temel bileşeninin kaliteli, etkin ve erişilebilir eğitim/öğretim olduğu fikri doğrultusunda özel sektör ve akademik düşüncenin işbirliği ile hayata geçirilmiş bir projedir. MEB müfredatına uygun, kaliteli ve düşük fiyat politikası izleyen tamamlayıcı dökümanları ile tüm ilkokul öğrencileri için değer yaratabilmeyi amaçlamaktadır.

“Kaliteli, etkin ve erişilebilir eğitim tüm iyiliklerin anasıdır.”

https://www.ilkokulmarket.com/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi