Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blogger içerik botu , Cihan seven , Blog yazarlığı
[Resim: Logo-Cihan.png]
Yaklaşık 10 yıldır Web Siteleri ve Sosyal Medya hesaplarıyla ugraşmaktayım. Eğitim hayatımıda bu yönde şekillendirerek lise eğitimim Web Programcılığı üniversite eğitimimi Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Proğramcılığı üzerine tamamladım. Daha sonrasında Dgs ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Açık Öğretim Fakütlesini kazandım. Bu senede Ankara Hacı Bayram Veli Üniversite Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi Basım ve Yayım Teknolojileri Örgün olarak kazanarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Blog yazarlığı

Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim. Web ve yazılım sektörüne blog yazarak girdim bu güne kadar yüzlerce blog açtım bu blogları yönettim uzun bir süredir üniversite, iş, güç derken ara vermiştim bu yıl tekrar başladım.  Cihan seven

Seyehat etmeyi insanlarla tanısmayı, yolculuk yapmayı seviyorum. Sosyal yaşantılarını, günlük rutinlerini sentezlemek, filtreleyip tanımanın verdiği heyecanla gezmek beni epey heyecanlandırıyor.
[Resim: blogger-300x169.jpg]
En sevdiğim müzisyenlerde Barış Manço, Cem Karaca, Ekin Koray, Üç Hürel yer alıyor. Bu kadar Anadolu Rock yeter dediğinizi duyar gibiyim. Türkçe rap ve Yabancı Hareketli müziklerde dinliyorum. Blogger içerik botu

Hobilerim arasında masatenisi oynamak, satranç, dama, yüzmek, gezmek, kod yazmak yer alıyor. Yaklaşık 3 yıl Karete-do sporu ile ilgilendim.2 yılda amatör olarak Vücut Geliştirme çalıştım.

Öğrenim hayatım boyunca birçok programlama dili ve araçla tanıştım. Kullanırken keyif aldıklarımsa PHP, HTML, CSS, PHOTOSHOP ve WORDPRESS. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri ve web programlama firmalarında Web Master, Arayüz Tasarımı ve Grafiker olarak projelere katılma fırsatı buldum.

Sektörde bulunuşumdan ve bilgiyi yayma tutkumdan dolayı düzenli olarak içerikler oluşturuyorum sizin de blogumu takip edip incelemeniz gerektiğini düşünüyorum.

http://www.cihanseven.com.tr/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi