Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurtdışı eğitim sınavları , Yurtdışında eğitim , Özel Ders
Econ Akademi – Yurtdışında Eğitim İçin Sınavlara Hazırlık
[Resim: cropped-econ-akademi_2-e1600690750395-1.png]
Econ Akademi olarak Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun, alanında uzman ve tecrübeli hoca kadromuzla öğrencilerimizi yurtdışı eğitim sınavlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. 2-3 kişilik gruplara yöenlik VIP özel ders, birebir özel ders veya birebir online özel ders olarak isteğinize göre değişen seçenekler sunuyoruz.

İstanbul ve Ankara’da bulunan öğrencilerimiz ofisimizde dersleri yüz yüze alabilirken, diğer illerden ders almak isteyen öğrencilerimize sadece online olarak yardımcı oluyoruz. Yurtdışında eğitim

Yurtdışında lise, üniversite, yüksek lisans veya doktora alanlarında eğitim almak isteyen kişilerin, alanlarına ve istedikleri seviyeye göre AP, SAT, LSAT,GSCE, GMAT, GRE, A LEVEL, IB, IMAT gibi girmek ve başarılı not almak zorunda olduğu tüm derslerde özel ders imkanı sağlıyoruz.

0542 294 9162 numaralı telefonu arayarak, www.econakademi.com sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@econakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

[Resim: Econ-Akademi-Ozel-Ders.png]

NEDEN BİZ ?

Başarı Odaklı: Derslerinizde ve sınavlarınızda başarı seviyenizi en üst düzeye çıkarmak bizim temel amacımız. Böylece sizin hayattaki ideallerinize bir adım daha yaklaşmanıza destek oluyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler: Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ mezunu alanında uzman hocalarımızdan eğitim alıyorsunuz.

Online Ders: Evde, okulda, cafede, internete ulaşılabileceğiniz her yerden, istediğiniz istenilen dersi online olarak alma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Sıkı Takip: Hocalarımız; sınavlara dair en güncel bilgiler ışığında soru çözümü, denemeler ve sınav stratejilerine yönelik çalışmalar ile öğrencileri yakından takip ediyor.

Hedefe Yönelik: Derslere ve sınavlara göre hazırlanması gereken program, öğrencilerin yakın ve uzak vadedeki hedeflerine uygun şekilde kişiye özel olarak planlanıyor ve öğrenci koçu ve yurtdışı eğitim danışmanlarıyla işbirliği içerisinde hareket ediliyor.

Memnuniyet Garantili: Hocalarımız uzmanlıklarının ve tecrübelerinin yanında disiplinli, gayretli çalışmalarıyla sizlerin memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor.

DERSLERİ NASIL İŞLİYORUZ ?

Tanışma –Değerlendirme-Demo Ders (Ücretsiz)
Bizimle iletişime geçtikten sonra ihtiyacınıza uygun alanında uzman öğretmenlerimiz sizlere ulaşarak sizinle bir tanışma ve değerlendirme toplantısı ve demo ders yapacaklardır.

Ders Aşaması
Tanışma toplantısı sonrasında, ders almaya devam etmek isterseniz hocalarımızla oluşturulan bir ders planı çerçevesinde dersleri işlemeye başlayabilirsiniz.

Raporlama - Geri Bildirim
Ders sonralarında yapılacak değerlendirmeler ile hem velilere hem de öğrencilere raporlama ve geri dönüş yapılmaktadır.

https://www.econakademi.com/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi