Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmet Kaplan – Kişisel Blog Tanıtım
Saygı değer internet sakinleri sizlere Mehmet Kaplan olarak Kişisel Blogumu tanıtmak istiyorum ve neden blog yazıyorum ondan bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 3 yılı aşkın süredir web olarak mimarlık, web tasarım ve grafik tasarım ile ilgili bilgiler paylaştığım Kişisel Blogumu sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.

Önce kısaca kendimden bahsetmek isterim

1994 Çankırı (18) Merkez doğumluyum. Mesleğim Mimar olmasına rağmen, önceleri sadece hobi olarak Grafik tasarım, Web tasarım konularında geliştirmek istediğimden dolayı küçük yaşlarda başladım internet geçmişim ByİkİzLeR kullanıcı adı ile başladı birçok vBulletin tabanlı, Yetkin-Forum sistemli birçok forumda destek verdim. İnternet geçmişimde tasarım ve kodlamadan para kazanma sürecine gelinceye kadar itirazlar sonucu vazgeçirildim gelecek kaygısı vs. geniş bir aradan sonra ( üniversite yıllarımda çok fazla uğraşamadım. ) Php, Wordpress, Eklentisiz Wordpress, Framework konularında kendimi geliştirmeye karar verdim şu an yol kat ettiğimi düşünüyorum destek almaya ve bildiğim konularda destek vermeye devam ediyorum. Bilginin paylaşılması gerektiğini düşünenlerdenim.

Blogumu kurma nedenimi şu şekilde anlatmak istiyorum;

Öncelikli amacım insanlara html, css, php, wordpress gibi konularda faydalı olabilmek ve kendimi blog yazarlığında geliştirmek yeni ve özgün yazılar yazmak, kendi kodlamalarımda işime yarayan takıldığım hataların çözümlerini paylaşmak bir nevi not defteri tutmak. Her blog yazarı mutlaka kendini geliştirdiği konuda blog yazarlığı yapar yani blogunda mesleğiyle veya uzman olduğu alan ile ilgili makaleler yazar benim mesleğimde mimarlık bende her zaman olmasa da arada sırada mimarlık ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Neden Mehmet Kaplan’ı Takip Etmenizi Öneriyorum?

Yukarıda da değindiğim gibi kişisel blogumda kendi hayatım, düşüncelerim, yaşadıklarım, deneyimlerim, kodlamalarım, tasarımlarım, wordpress çözümlemelerim, wordpress eklentisiz, php scriptlerim (Bkz. PHP | Whatsapp Sipariş Scripti – PHP | Whatsapp Randevu Scripti) mimar ve mimarlık hakkında samimi ve akıcı yazılarımla blogumu güncel tutarak Kişisel Blog kavramının hakkını vermeye çalışıyorum. Bunların yanı sıra Mimarlık ile ilgili mimarlıkta kullanılan programlarla ilgili içerikleri ve tecrübelerimi de zaman zaman paylaşıyor. Kendi deneyimlerim olduğu için faydalı içerikler üretmeye çalıyorum.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi