Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baksen Bilgi Ve Paylaşım Platformu | Güncel Blog
Baksen Bilgi Ve Paylaşım Platformu.

Herkese Merhaba sizlere Bu yazımda Baksen org Sitesinden bahsedeceğim.
Yakın zamanda Ziyaret ettiğim ve yararlı içerikler bulduğum
Bu paylaşım Platformunu Sizlerle Paylaşmak istedim. 
Biliyorsunuz ki Çağımız artık internet çağıdır. Ne ararsak internetten araştırıyoruz fakat
Burada Şöyle bir Açıklık çıkıyor bazı Siteler ne yazık ki bizlerin bu isteklerini 
kendi menfaatleri için kullanıyorlar, Kendi Sitelerindeki Reklamları Göstermek veya 
Sitelerinin Hitini artırmak istiyorlar. işte tamda bu noktada Baksen.org sitesi devreye giriyor. 

Baksen Şu işe Smile 

Bu sitede Program indirme, Wordpress Temaları Gibi Birbirinden bağımsız Birçok kategori bulunmakta
Aradığınız birçok içeriğe Erişebiliyorsunuz, Öyle bazı sitelerin yaptığı gibi buyur indir 
linki Diye sadece indirme bağlantısı edinmiyorsunuz. Bu programı kullanmanın nasıl olacağınıda
Öğreniyorsunuz. Ayrıca Yorumlar kısmında Takıldığınız veya sorun yaşadığınız birşeyi sorabiliyorsunuz
Gün içerisinde Admin yada Moderatorlerden birisi size cevap veriyor ki bu da çok güzel bir özellik. 

Evet Arkadaşlar sizlere bu yazımda Baksen Sitesinden bahsettim. Yazımı uzun uzun yazıp sizleri 
Sıkmak istemedim. Genel anlamıyla Bu site bunu Sağlıyor. Eğer ihtiyacınız olan bir konu ise 
Siteyi Ziyaret etmekden Çekinmeyiniz.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi