Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bozdurma.net | Steam, Razer, Mobil Ödeme Bozum İşlemleri
Bozdurma.net ile kolayca bakiye bozumu yapabilirsiniz.

Hopi,tosla vb. sitelerden hediye olarak aldığınız EPİN (Steam,Razer Gold) kodlarını bize bozdurabilirsiniz. Steam cüzdan kodu bozdurma, Razer gold cüzdan kodu bozdurma kısmındaki fiyat karşılıkları ile bozdurma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşlemler nasıl devam ediyor sorusu içinde kodları bize iletmeniz halinde kodlar tarafımızdan kontrol edilerek sitemizdeki fiyat karşılıkları size Papara, Finans bank, Enpara şubesi , Fast ve Payfix ile 3-5 dk içinde hesabınıza yatırılmaktadır. Kullanılmış kodların ödemesi yapılmamaktadır. Kullanılmamış kod atmanız şiddetle tavsiye edilir! Yardım almanız gereken konularda whatsapp numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

Skrill bakiye bozdurma, hesabınızın içinde bulunan try-euro-usd vb. bakiyelerinizi vereceğimiz hesaplara göndermeniz sonrasında size nakit ödeme işlemidir. Yardım almanız gereken konularda whatsapp numaramızdan bilgi alabilirsiniz.
Mobil ödeme bozdurma, hattınızın durumuna bağlı olarak 120 tl ve katları şeklinde bozdurma gerçekleştirilir. Fiyatlarımızı sitemizden öğrenebilirsiniz. İşlem numaranızı ilettikten sonra telefonunuza gelen sms i onaylamanız gerekmektedir. Onaylandıktan sonra 3-5 dk içinde tarafınıza ödeme; Papara, Finans bank, Enpara şubesi , Fast ve Payfix aracılığı ile 3-5 dk içinde hesabınıza yatırılmaktadır. Yardım almanız gereken konularda whatsapp numaramızdan bilgi alabilirsiniz. 

TTNET bozdurma, 
Aylık 500 tl limitiniz bulunmaktadır. 270 tl karşılığında size nakit dönüşü olmaktadır.TTNET bozdurma ilk defa yapacaksanız 24 saat içinde telefon ile aranmanız sonucunda işlemler devam etmektedir. Bu  durumu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aranma sonrasında kalan limit kullanılarak tarafınıza ödeme ; Papara, Finans bank, Enpara şubesi , Fast ve Payfix aracılığı ile 3-5 dk içinde hesabınıza yatırılmaktadır.
Ev interneti bozdurma
Aylık 500 tl limitiniz bulunmaktadır. 270 tl karşılığında size nakit dönüşü olmaktadır. Ev interneti bozdurma ilk defa yapacaksanız 24 saat içinde telefon ile aranmanız sonucunda işlemler devam etmektedir. Bu  durumu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu durum sadece 1 defaya mahsus ilk işleminizde yapılmaktadır. Aranma sonrasında kalan limitiniz kullanılarak tarafınıza ödeme ; Papara, Finans bank, Enpara şubesi , Fast ve Payfix aracılığı ile 3-5 dk içinde hesabınıza yatırılmaktadır. Yardım almanız gereken konularda whatsapp numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla detay için bozdurma.net adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi