Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D yazıcı , filament , arduino
Akademi Robolink Market
[Resim: RLT1_Logo-309x90-Copy-300x87.png]
Yaratıcı birçok ürünü farklı kategorilerde sunan Akademi Robolink Market, aynı zamanda eğitim setleri ile kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için sizlere yardımcı olmaktadır.
3D Yazıcı Modelleri
Akademi robolink üzerinden, bilgisayar ile tasarlanmış 3D Yazıcı modelleri ile farklı malzemeleri kullanarak, seri bir şekilde kalıp ihtiyacı duymadan üretim sağlamaya imkan sağlayan ürünlere ulaşabilirsiniz. 3D yazıcılar ihtiyaçlarınıza göre hayatımızın her alanında kullanılabilir ve pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır.
Filament
[Resim: microbitv2-696x246.jpg]
3D yazıcılarda kullanılmak maksadıyla termoplastik malzemelerin özel olarak şekillendirilmiş hale olan filament kullanılan malzemelerin farklı aşamalardan geçirildikten sonra, plastik tele dönüştürülmesi ile oluşturulmaktadır. Daha sonra makara üzerine özel yöntemler ile sarılır. Her ne kadar basit olarak gözükse de bu işlem büyük bir dikkat ile gerçekleştirilmelidir. Akademi Robolink Market üzerinden filament ile ilgili tüm ürün ve malzeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
Arduino Eğitim Setleri
Her insanın kolay bir şekilde kullanması amacıyla geliştirilen, açık kaynaklı mikrokontrolcü bir platform olan Arduino, elektronik ile ilgilidir ve birçok sensörden gelen sinyalleri okuyarak birçok işlemi gerçekleştirebilir. Arduino ile alakalı eğitim setleri yine Akademi Robolink Market üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır

https://akademi.robolinkmarket.com/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi