Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bağışıklık sistemini güçlendirmek , infertilite , erektil disfonksiyon
[Resim: beeologo_2019.png]
Uzmanlar Yaz Aylarında Güçlü Bir Performans ve Bağışıklık için Propolis, Arı Sütü ve Kırmızı Ginseng Öneriyor

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu bağışıklık sistemini güçlendirmek için hem sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarda, hem de katıldığı çeşitli televizyon programlarında düzenli olarak propolis ve arı sütü kullanımının öneminden şu şekilde bahsetti;” Propolis ve diğer arı ürünlerini uzun zamandır kullanıyorum. Fakat, her markayı değil. Çünkü propolisin, uzmanlar tarafından, kaliteli ve güvenilir tesislerde üretilmiş olması oldukça önemli. Ben de bizzat, tesislerini gezdiğim ve ürünlerini, arıcıdan aldığından itibaren tüketicilere ulaşana kadar, geçtiği aşamaları gözlemleme fırsatı bulduğum, İstanbul Teknik Üniversitesi firması BEE’O Propolis ürünlerini tüketiyorum. Benim sizlere tavsiyem doğru özütlenmiş, Anadolu propolisinin damla, sprey ve shot formundaki ürünlerini kullanmanız.” dedi.

[Resim: tm_1422020182726_beeo-onthego-1.001.jpeg]
Gıda Yüksek Mühendisi BEE’O Propolis’in Kurucusu Aslı Elif Tanuğur Samancı; “Dört mevsim herkesin rahatça kullanabileceği %100 doğal katkı, koruyucu, ilave yağ ve şeker içermeyen formüller geliştiriyoruz. 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Arıteknokent’te kurduğumuz firmamız BEE’O bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin en büyük yerli, propolis, arı sütü, ham bal, polen, arı ekmeği üreticisi. 4000 sözleşmeli arıcımız, 450.000 arı kovanımızla Anadolu’nun eşsiz arı ürünlerini kontrollü koşullarda elde ediyor ve İstanbul Dudullu bulunan 4.000 metrekarelik tesislerimizde patentli teknolojilerimiz ile formüle edip tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. 150 kişilik uzman kadromuz, ulusal ve uluslararası arena da layık görüldüğümüz 32 farklı ödülümüz ile Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolculuğumuza devam ediyoruz. Ürünlerimizi BEE’O markası ile Türkiye’de kendi e-ticaret sitemiz www.beeo.com.tr üzerinden ve ayrıca Carrefour Gurme, Macrocenter, Migros, Gratis, Rossman, Joker, E-bebek, Tchibo vb. 5000 perakende satış noktasında, ayrıca BEE’O UP markasıyla 30.000 eczanede tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Yurtdışında BEE&YOU markamız ile 14 ülkeye ihraç ediyoruz. Amerika’da kendi e-ticaret sitemiz www.beeandyou.com üzerinden ve Amazon, Wallmart, e-Bay’de ve CVS Eczane zincirleri dahil olmak üzere 3.500 satış noktasında satışa sunuyoruz.” dedi.

[Resim: tm_29052020161153_sudacozulendamla1.jpg]
Tanuğur, “Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı %100 doğal bir arı ürünü ve kovanda arıları hastalıklara karşı koruyor. Doğadaki bilinen en güçlü antioksidan, antibakteriyel, antiviral, antifungal ve antienflamatuar gıdalardan bir tanesidir. Formüllerimizin içerisinde propolis kullandığımızda gıdayı da korumakta ve ilave bir katkı maddesi kullanmaya gerek kalmamaktadır. Bu sayede %100 doğal karışım, tablet, sprey, şurup, damla ve içecek (shot) formunda ürünler geliştirebiliyoruz. Tüm formüllerimiz helal sertifikalı ve patentli. Son geliştirdiğimiz ürünlerden biri BEE’O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot formülümüz. Bu formül sadece eczanelerde satılıyor, yüksek oranda propolis, arı sütü ve kırmızı ginseng içeriyor, yetişkinlerin günlük performans ve zindelik ihtiyacına cevap veriyor. Aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen gençler ve yetişkinler için hazırladığımız formülde ham bal ve nar suyu kullanılarak lezzet verildi. 25ml’lik küçük şişelerde satışa sunulan üründen günde 1 adet tüketmek yeterli.” dedi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Zahide Küçük; “Hem bağışıklık sistemini desteklemek hem de gün içerisinde daha zinde ve enerjik hissetmek için, beslenme planıma mutlaka arı ürünlerini dahil ediyorum. Hatta uzun süredir güvenle kullandığım ve hastalarıma da önerdiğim BEE’O Up Propolis Arı Sütü Kırmızı Ginseng Shot ürününü günde 1 adet tüketiyorum. Bu ürün, yoğun tempomda enerjimden hiç kaybetmeden üstelik salgın döneminde de hiç hastalanmadan kış dönemini geçirmemi sağladı. Yazın da devam ediyorum. Ayrıca özellikle infertilite sorunu yaşayan ve bebek sahibi olmak isteyen çiftlere de öneriyorum. Arı sütünün, propolisin ve kırmızı ginsengin üreme sistemi sağlığı üzerine çok önemli etkileri var. Bunlar bilimsel çalışmalarla ispatlanmış etkiler, ben de hastalarımda birebir gözlemliyorum. Bu ürünü kullanan hastalarımda özellikle sperm ve yumurta sayısı ve kalitesi artıyor ve hamilelik ihtimali yükseliyor.” dedi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Gökçen Erdoğan; “Bağışıklık sistemi düşük kişilerin, libido (cinsel istek), erektil disfonksiyon (erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluğu) ve infertilite (kısırlık) problemleri yaşayanların, medikal tedavilerinin yanında mutlaka, destekleyici olarak arı ürünleri de tüketmesini öneriyorum. Bu doğal ürünlerin hem bağışıklığı güçlendirmeye destek olduğu hem de yukarıda belirttiğim sağlık sorunlarında yardımcı olduğu bilimsel veriler ile ispatlanmıştır. Bunun için güvenilir bir marka olan BEE’O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot ürünün günde 1 adet tüketilmesini tavsiye ediyorum. Düzenli tüketildiğinde, bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı da bulunurken, kadınlarda yumurta sayısı ve kalitesini, erkeklerde ise sperm sayısı ve kalitesini arttırıcı özellik gösteriyor ve tedaviye destek oluyor. Ayrıca libido problemi yaşayan kişiler de libidoyu arttırdığını gözlemliyoruz. Yine erektil disfonksiyon tedavisinde de çok faydasını gördüğümüz bir formül. %100 doğal olması ve yan etkilerinin bulunmaması biz doktorlar için çok önemli. Güvenle kullanıyorum ve hastalarıma öneriyorum.” dedi.

https://www.beeo.com.tr/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi