Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
almanya da çalışma, almanya göç yasası , almanya goc ajansı
[Resim: G%C3%B6%C3%A7-Ajans%C4%B1-LOgo-1.png]
Almanya Göç Ajansı, çalışma başta olmak üzere eğitim, yatırım, iş, fuar, aile ziyareti, turistik vb amaçlarla kısa veya uzun dönemli Almanya’ya gitmek isteyen herkese vize, oturum ve vatandaşlık işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. Firmamız Türkiye vatandaşlarının yanı sıra Türkiye’de ikamet etmekte olan yabancı ülke vatandaşlarına da danışmanlık hizmeti vermektedir. almanya goc ajansı

Her devletin, kendi ülkelerini ziyaret edecek, eğitim görecek, yatırım yapacak yabancı ülke vatandaşlarına yönelik farklı kuralları vardır. Bu kurallar genelde devletler tarafından net olarak belirlenmekte, başvuranların bu kurallara uygun davranıp davranmadıkları konsolosluklar tarafından değerlendirilmektedir. Başvuranların bu kuralları ve prosedürleri iyi bilmesi gerekmektedir. almanya göç yasası

Almanya Göç Ajansı olarak; Eğitim, Danışmanlık ve Dosya Takibi hizmetleri vermekteyiz. 

Eğitim alanında ; Almanca Dil Yeterliliği , Mesleki Sertifika ve Almanya’da Dil Okulu, 

Danışmanlık alanında ; İş Arama-Bulma, Mesleki-Akademik Denklik, Vize-Oturum ve Nitelikli Göç,
[Resim: Ads%C4%B1z-tasar%C4%B1m.png]
Dosya Takibi olarak da başvuru süreçlerinizle ilgili bütün aşamalarda gerekli evrakların hazırlanması ve sürecin takip edilmesi hizmetleri vermekteyiz. almanya da çalışma

İlk hedefimiz müşterilerimize,  talep ettikleri doğrultuda danışmanlık ve eğitim hizmetinin sunulmasıdır. Müşterilerimiz, uzmanlarımız ile iletişim kurdukları ilk andan itibaren taleplerinin neler olduğu öğrenilmekte ve kendilerine süreç konusunda ayrıntılı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Bir sonraki aşamada uzmanlarımız, müşterimiz için bir yol haritası belirlemekte ve bu doğrultuda planlı, programlı hareket etmektedir.

Almanya, 1 Mart 2020’de yürürlüğe giren Nitelikli İş Güçü Göçü Yasası kapsamında pek çok alanda nitelikli iş gücü istihdamı sağlayabilmek adına kapılarını açmaktadır. Yasada belirtilen şartları sağlayan herkes Almanya’ya çalışma amacıyla ailesiyle beraber gidip oturum izni alabilmektedir. Bu yasa kapsamında Almanya’da çalışmak isteyenler mesleki-akademik denklik ve dil yeterliliği olmak üzere 2 temel şartı sağlamalıdırlar. Daha sonraki aşama ise iş arama-bulma ve vize-oturum işlemlerinin yürütülmesidir. Tecrübeli uzmanlarımız her aşamada sizlerin yanında olmakta ve memnuniyetinizi sağlamayı hedeflemektedir.

Almanya ile ilgili merak ettiğiniz her türlü konuda ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız 0212 909 22 10 telefon numarası,  info@almanyagocajansı.com mail adresi veya  http://almanyagocajansi.com/iletisim/  sayfasındaki formu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. (Halaskargazi Cd. No:15 Harbiye Şişli/İSTANBUL)
http://almanyagocajansi.com
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi