Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZİRVE BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ
ZİRVE BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL LİMİTED ŞİRKETİ 2019 Ağustos ayında % 100 yerli sermaye ile kurulan Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yürütülen Ulusal Yeterliliklere göre belirlenmiş sektör ve meslek gruplarında sınav ve belgelendirme hizmetlerini  yürütmek üzere kurulmuştur. 

Bu doğrultuda ZİRVE BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL LİMİTED ŞİRKETİ  olarak bizler sektörde bir  çok kesimden çalışana ulusal yeterlilikler bazında Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vererek belgelendirme hizmetlerini  yerinde tarafsız doğru ve net olarak yürütmek üzere yola çıkmış bulunmaktayız. ZİRVE BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL LİMİTED ŞİRKETİ tarafından yapılan sınavlarda başarılı olan kişilere;   katılmış olduğu sınav programına uygun olarak MYK onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi verilecektir. Amacımız kaliteli belgelendirme süreci ile kişileri kendi mesleklerinde Ulusal Yeterliliğe uygun nitelikli iş gücü seviyesine ulaştırmaktır, myk belgesi .

Ofis Adresimiz; İçerenköy Mh. Üsküdar Yolu Cad. Aydoğan Apt. No:14 K:3 D:10 Ataşehir / İstanbul
Telefon; 0216 574 7454
https://zirvebelgelendirme.com
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi