Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl yapılır, teknoloji rehberi, resimli anlatım
Teknohall Yeni Nesil Teknoloji
[Resim: teknohal-logo-1.png]
Teknohall olarak sizlere Windows 7 – 8 – 9, iphone, samsung gibi akıllı telefonların kullanımıyla ilgili ipuçlarını resimli olarak anlatıyoruz ve telefonların harici proğramları hakkında geniş bilgi veriyoruz.

Teknoloji rehberi olarak kullanabileceğiniz sitemizde windowsa dair tüm bilgileri paylaşarak yaşadığınız sorunlar karşısında sitemiz girerek karşılaştığınız problemle ilgili makaleyi okuyarak kendiniz sorunları giderebilirsiniz. Makalelerimizin büyük çoğunluğu resimli anlatım içermesinin sebebi görsellikle anlatımın birleşmesi sizlerin daha kolay öğrenmesini sağlamaktır.
[Resim: Samsung-Telefon-Yedekleme.jpg]
Bilmediğiniz her şeyi iphonda isim değişikliği nasıl yapılır gibi sitemizden arattığınızda karşınıza çıkacak makale adım adım hangi yolu izlemenizi gösterecek ve zorlanmadan isim değişikliğini kendiniz yapabileceksiniz.

Ürün İncelemeleri

Son çıkan ürün ve program incelemeleri kategorilerimizden de almak istediğiniz telefon için geniş bilgiye sahip olup ve karar verme aşamanızı etkilersiniz. Daima güncel ürünleri takip ederek tüm özelliklerini buradan yayınlıyoruz. Aynı zamanda eski programlar veya yeni çıkan programlar hakkında da sitemizden bilgi sahip olabilirsiniz. Bazı konularda youtube videolarıyla anlatımlarımız da vardır. Sitemizden youtube sayfamıza da ulaşabilirsiniz.

https://www.teknohall.com/
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi